Varžybos

Kauno medžiotojų sąjungos šaudykloje vykstančios varžybos:

DATA VARŽYBOS
2018.03.03 CSP sezono atidarymas
2018.05.05 KMS taurė "Elnio ragas" CSP + bėgantis šernas + šaudymas graižtviniu šautuvu 100m atstumu į nejudančius taikinius 
2018.05.19 Kauno taurė CSP varžybos I etapas
2018.06.16 Kauno taurė CSP varžybos II etapas
2018.08.11 Kauno taurė CSP varžybos III etapas
2018.08.25-26 III Lietuvos taurės etapas Sk-Tr
2018.10.06-07 Lietuvos taurės III etapas CSP

Kviečiame registruotis!

Papildoma informacija

Kauno medžiotojų sąjungos šaudykloje po kelerių metų pertraukos planuojama atnaujinti ne tik šaudymo rungčių laiką ir tvarką, bet ir Kauno Taurė 2016 varžybas, rungtyje Compak Sporting. Su Lietuvos medžioklinio šaudymo federacija suderinus varžybų tvarkaraštį ir naujus varžybų nuostatus,  medžiotojams atsirado galimybė, kartu su nuolat besitreniruojančiais šauliais, dalyvauti šioje bendroje rungtyje, paskirstant šaulius į keturias meistriškumo grupes  – A, B, C, D (pagal Lietuvos medžioklinio šaudymo federacijos patvirtintas meistriškumo grupes, šaulių sąrašas pagal 2016 metų rezultatus pateiktas tinklalapyje www.shooting.lt), sudarant galimybę laimėti lygiaverčius prizus tiek A meistriškumo grupėje (nuolat besitreniruojantys šauliai), tiek D meistriškumo grupėje (neesantys sąraše medžiotojai, jaunimas ar pirmą kartą varžybose dalyvaujantys šauliai), kurie varžosi savo lygmens grupėje.

Varžybų dalyvio mokestis – 35,00 €.

Šovinių kiekis vienai serijai – 25-30 vnt., kuriuos galima įsigyti šaudykloje. Šoviniai Eley Olimpic Blues 28 g. kaina- 5 €/25vnt.

Trumpai apie šaudymo rungtį: 100 taikinių  Compak Sporting varžybos – tai rungtis, kai vienoje linijoje  3-5 metrų atstumu išsidėstytos penkios šaudymo vietos, apie kurias sustatytos 6 taikinių mėtymo mašinėlės. Taikinių skrydžiai imituoja slankos, anties, kurapkos, fazano skrydžių ar kiškio bėgimo trajaktorijas. Šaudoma keturiose Compak Sporting  aikštelėse, atitinkančiose FITASC taisyklių reikalavimus, po 25 taikinių užduotis ( trys vienetiniai taikiniai ir vienas dupletinis taikinys).  Šūvio kampo ribotuvai  įtaisyti kiekviename vietoje, kad būtų garantuotas visuotinis saugumas. Šaudymo į taikinius tvarka  yra iškabinama prie kiekvienos vietos taip, kad šaulys galėtų ją lengvai perskaityti. Šauliai į kiekvieną pavienį taikinį arba dupletą šauna paeiliui, kaip nurodyta šaudymo į taikinius tvarkoje. Kiekvienam šauliui duodamas ne didesnis kaip 10 sekundžių laiko tarpas taikinio arba taikinių prašymui, po to kai iššovė šaulys iš ankstesnio vietos. Taikinys yra registruojamas kaip „PATAIKYMAS“:jei jis buvo paleistas, o šaulys iššovė į jį pagal taisykles ir nuo jo atskilo bent vienas matomas gabalas arba jis buvo visiškai arba dalinai sutrupintas.Taikinys yra registruojamas kaip „NULIS“, jei į jį nebuvo pataikyta ir nuo jo nenuskilo joks matomas gabalas.

Inventorius, reikalingas šiam sportui: ausinės, akiniai, šaudymo liemenė – pageidautina ir, be abejo, šautuvas.

Informacija: saudykla@medzioklekaunas.lt, +370 640 63140