Uncategorized

Kauno medžiotojai taikliausi ir 2017 m.

Rugsėjo 2 d. Lieplaukalės km., Plungės raj. UAB Vensva šaudymo centre, vyko šaudymo varžybos Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pereinamajai „Medžioklės rago“ taurei laimėti.

Kauno medžiotojų sąjungai atstovavo viena komanda, kurios sudėtyje medžiotojai: Audrius Katliorius, Matas Reneckis ir Igor Petrušin.
Šaudymo varžybose buvo 4 rungtys: šaudymas iš graižtvinių šautuvų :“ į stirniną“ ir „į lapę“, o iš lygiavamzdžių- „į bėgantį šerną“ ir „Compak sportingo“ rungtys.
Bendroje komandinėje įskaitoje kauniečiai pasirodė geriausiai ir surinkę 484 taškų (Audrius- 176, Igoris- 162 ir Matas- 146) užėmė pirmąją vietą. Antri, nuo kauniečių atsilikę 5 taškais liko Plungės MŽS I komanta (479 taškai), o treti (478 taškai)- Anykščių MŽD.
Individualioje įskaitoje, surinkęs 176 taškus  Audrius Katliorius iškovojo trečią vietą, Igoris Petrušin su 162 taškais buvo vienuoliktas, o Matas Reneckis (146 taškai) liko dvidešimt antras.
Džiaugdamasis gražiais kauniečių medžiotojų pasiekimais šaudymo varžybose, Kauno medžiotojų sąjungos valdybos ir visų kauniečių medžiotojų vardu sveikinu taikliuosius Kauno medžiotojus: Audrių Katliorių, Igorį Petrušiną ir Mantą Reneckį, linkėdamas jiems ir ateityje taikliai šaudyti tiek varžybose, tik ir medžioklės plotuose.

KMS   prezidentas Artūras Kibiša.

Rungčių suvestinė

Komandinė suvestinė

Asmeninė suvestinė

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *