Sutartis su Kauno savivaldybe

Smagios naujienos!

Kauno medžiotojų sąjunga pasirašė sutartį su Kauno savivaldybės administracijos sporto skyriumi ir prisidėjo prie
Kauno – kaip sporto miesto, įvaizdžio gerinimo!!!
Projektas finansuojamas Kauno miesto savivaldybės biudžeto lėšomis, už kurias bus įsigyta nauja ir moderni lėkštelių paleidimo įranga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *