Kauno medžiotojų sąjungos varžybos – Medžiotojų Šventė

2023-07-15 d. Kauno medžiotojų sąjungos šaudykloje įvyko Kauno medžiotojų sąjungos (toliau KMS) pereinamosios taurės varžybos ir medžiotojų šventė. Šis renginys buvo atgaivintas beveik po dešimties metų pertraukos! Gausų būrį dalyvių, jų šeimos narių ir svečių į renginį subūrė ne tik šaudymo varžybos, kurias sudarė net trys rungtys: šaudymas į skriejančius taikinius, bėgantis šernas ir stovintis taikinys bet ir skaniausio patiekalo, bei gražiausio medžiotojų sumedžiotų trofėjų stendo konkursas. Mažieji renginio dalyviai galėjo mėgautis šokinėdami ant batuto, buvo galima įsigyti įvairiausių suvenyrų, pasivaišinti medžiotojų gamintais patiekalais, bei pabendrauti gausiame būryje medžiotojų.

Taip pat neapsieita be rekordo. Renginyje dalyvavo net 70 dalyvių ir dvi damos. Rungtyse varžėsi 18 KMS klubų/būrelių ir dvi svečių komandos iš LMŽD Prienų skyriaus, bei Sūduvos medžiotojų sąjungos! Šiais metais stipriausi buvo KAMK „SAUSINĖ“, kurie surinko 493 taškų, antrą vietą laimėjo MK „GYNĖVĖ“ surinkę 387 taškų, o trečiąją vietą užėmė MK „VIŠAKIS“ surinkę 383 taškų, 4-ają vietą užėmė MK „ANTAGINĖ“ – 374 taškai, o 5-ąją MK „KLEVAS“ surinkę 344 taškų.
Geriausiu varžybų šauliu tituluotas KAMK „SAUSINĖ“ narys Mantas Paulavičius surinkęs 175 taškus, o svečių grupėje geriausias buvo Sūduvos medžiotojų sąjungos medžiotojas – Saugirdas Pėtelis surinkęs 163 taškus.

Skaniausio patiekalo varžytuvėse, kurias vertino pats LMŽD Direktorius, nugalėjo MK „URKA“ kolektyvas, o gražiausio stendo konkurse nepralenkiami buvo MK „VĖJUONA“.
Ši šventė ir varžybos medžiotojams suteikė galimybė ne tik tobulinti šaudymo įgūdžius, bet ir suteikė progą pabendrauti gausiame medžiotojų būryje, padiskutuoti rūpimais klausimais. Tikimės, kad šventė taps tradicine ir suburs dar didesnį būrį kolektyvų.
Medžioklei VALIO!

KMS TAURĖ1806