naujienos

Kauno miesto čempionate vyko nuožmi kova dėl įspūdingų prizų

Liepos 13 dieną vykusiame Kauno miesto atvirame compak sporting čempionate, dėl puikių apdovanojimų į kovą stojo 49 šauliai. A, B, C, ir D grupių pirmų trijų vietų laimėtojai buvo apdovanoti tai liudijančiais diplomais ir išskirtinio grožio prizinėmis lėkštėmis, jiems taip pat atiteko pakvietimai nemokamai dalyvauti sekančiose 2019 metų varžybose kurias rengs Kauno medžiotojų sąjunga. Kaip jau įprasta Kauno šaudykloje rengiamose varžybose – apdovanoti buvo ir 4 – 5 vietas užėmę šauliai. Jiems taip pat atiteko diplomai ir gražūs ,, TOP 5 “ prizai. Kaip ir tikėtasi, į šaudyklą sugrįžus darbuotis Gintautui Augustinui, čia rengiamų varžybų kartelė kaskart kyla į viršų. Šaudykloje jau organizuojamos ir reguliarios treniruotės pradedantiesiems, kurios kaip matėme jau duoda puikių vaisių.

Smagu, kad sportingo varžybose kaskart išvystame naujų veidų. Šauliai išbandę savo jėgas ,,Medžiotojų lygos“ varžybose vis drąsiau išbando savo jėgas ir aukštesnio rango varžybose. Štai Šakietis Džeraldas Bindokas, praeitą savaitgalį laimėjęs ,, Medžiotojų lygos“ varžybas Šakiuose, šį savaitgalį startavo ir Kauno miesto čempionate, kur D meistriškumo grupėje pataikė 69/100 ir dalyvavo persišaudyme dėl ,, TOP 5“ apdovanojimo kurį laimėjo! Tai puikus pavyzdys visiems ,, Medžiotojų lygoje“ dalyvaujantiems medžiotojams.

Tarp A grupės šaulių ir absoliučiu Kauno miesto čempionato nugalėtoju tapo Jonas Pakalniškis pataikęs 92/100. Dėl antros – ketvirtos persišaudė Egidijus Petroška, Antanas Aleksiūnas ir Giedrius Malakauskas, pataikę po 91/100. Na o dėl penktos vietos vyko labai įnirtinga kova net tarp penkių šaulių su rezultatu 90/100.

Varžybų rezultatai ČIA

Varžybų akimirkos mūsų Facebook puslapyje ČIA